Poczuj wiosenny przypływ energii

Kwiecień jest pierwszym w pełni wiosennym miesiącem. Przyroda już zdążyła się obudzić, a teraz roztacza przed nami swoje piękno w całej krasie. Kwitnące zioła, krzewy i drzewa owocowe oraz otaczająca nas zewsząd świeża zieleń sprawiają, że na twarzach pojawia się uśmiech i aż rwiemy się do działania. Czy czujesz te pierwsze, ciepłe, promienie słoneczne muskające skórę? Kwiecień to najlepszy moment na otrząśnięcie się z zimowego marazmu. To właśnie ten miesiąc był dla nas inspiracją przy tworzeniu zapachu New Energy z kolekcji True Moods. Nadszedł czas podejmowania wyzwań i zdobywania szczytów. Od czego jednak zacząć?

Zadbaj o siebie!

Najlepiej kompleksowo. Zrób sobie domowe spa na które nigdy nie miałaś czasu, nałóż maseczkę, weź gorącą kąpiel przy świecach z naturalnymi ekstraktami z serii True Moods, odpręż się i poczuj się piękną. Niewiele rzeczy tak dobrze wpływa na samopoczucie jak świadomość swojego piękna. Wiosna jest też doskonałą okazją do przejrzenia i uzupełnienia kosmetyczki. Wyrzuć produkty, których już od dłuższego czasu nie używasz i pewnie już do nich nie wrócisz. Zastąp je nowymi, pachnącymi i zgodnymi z aktualnymi trendami.

Jeśli trudno Ci znaleźć w sobie motywację do działania, spróbuj zainspirować się naszym zapachem New Energy. Usiądź wygodnie i skup się na aromacie zapachowej świecy. Doświadcz mocy, z jaką energetyzująca woń cytrusów powoli i skutecznie pobudza ciało i umysł. Poczuj, jak budzi się w Tobie energia. Pozwól, aby aromat New Energy towarzyszył Ci w każdym zakątku domu. Wykorzystaj spray do pomieszczeń lub dyfuzor zapachowy. Są one proste w użyciu i nie wymagają nadzoru tak jak świece.

Wiosenny zapał warto dobrze spożytkować, chociażby na ćwiczenia fizyczne. Przygotuj sobie sporo miejsca, otwórz szeroko okno i popraw sobie nastrój, zapalając świece zapachowe. Najlepiej sprawdzą się takie o energetyzujących, cytrusowych zapachach, np. propozycje z naszej serii True MoodsNew Energy. Naturalne ekstrakty z grejpfruta, pomarańczy i limonki, wzbogacone nutką imbiru, pobudzą do działania i uprzyjemnią ćwiczenia. Aktywność fizyczna działa zbawiennie zarówno na ciało, jak i umysł. Postaraj się dobrze zmęczyć, a zobaczysz, że uśmiech z twojej twarzy nie zejdzie jeszcze długo, dzięki uwalniającej się podczas wysiłku serotoninie.

Zadbaj o swoje otoczenie

Przedstawiciele starszego pokolenia mawiają, że jeśli chcesz mieć porządek w głowie, musisz zadbać o porządek wokół siebie. Typowe „wielkie wiosenne sprzątanie” to świetna okazja do pozbycia się domu z masy niepotrzebnych rzeczy. Przewietrz szafy, przejrzyj swoje ubrania i oddaj te, których już nie nosisz. Zajrzyj w każdy zapomniany kąt i spraw, by władzę nad Twoim mieszkaniem przejęły ład i porządek.

A może masz ochotę na nieco większe zmiany? Nie trzeba robić wielkich remontów, aby nadać wnętrzom nowego świeżego wyglądu. Nowe dywany w mocnym kolorze lub choćby dekoracyjne poduszki i pledy potrafią nadać całemu pokojowi, nowego stylu. Nie zapomnij też o dekoracjach. Rośliny doniczkowe sprzyjają dobremu samopoczuciu i wprowadzają powiew świeżości. Zadbaj też o przyjemny, wiosenny zapach. Zapachowe świece w szkle lub zapachowe świece pieńkowe stanowią nie tylko elegancką ozdobę, ale też źródło miłych aromatów. Świece zapachowe doskonale sprawdzą się też na balkonie. Jeśli wolisz mniej standardowe rozwiązania, możesz wybrać płatki zapachowe, dyfuzor zapachowy lub spray do pomieszczeń. Wszystkie te produkty są dostępne w serii New Energy, której aromat został skomponowany jako odzwierciedlenie aktywności, pozytywnego nastawienia i radości. Zapach New Energy będzie stanowił doskonałe tło do pracy, ale też swoistą kropkę nad „i” w twoim nowym, wysprzątanym i poukładanym wnętrzu.

Zobacz produkty
wykorzystane w tej inspiracji