Przygotuj ogród na lato z nową kolekcją Divine Earth

Nowa letnia kolekcja świec daje możliwość stworzenia magicznych i niezapomnianych chwil w ogrodzie, na balkonie czy podczas spontanicznego pikniku. Stworzona z miłości do ludzi i planety jest to pierwsza nasza „zielona” kolekcja. Żadna ze świec nie zawiera oleju palmowego ani tłuszczy pochodzenia zwierzęcego.  Szkło w świecach typu Patiolight pochodzi w 60% z recyklingu i żaden element świec, także opakowanie, nie zawiera grama plastiku!

Zainspirowane naturą

Cała kolekcja Divine Earth została zainspirowana kolorami matki natury – bezchmurnym niebem, lazurowym morzem i różowym rozgrzanym piaskiem. W tych kolorach dostępne są świece rustic w trzech rozmiarach oraz świece do ogrodu typu Patiolight. Dodatkowo w skład kolekcji Divine Earth wchodzą żółte podgrzewacze oraz Patiolight  z naturalnymi olejkami – citronella z nutką pieprzu. Charakterystyczne dla kolekcji bawełniane knoty są w kolorze zielonym, a do przygotowania opakowania użyto szarego papieru.

Twój letni ogródek

Niezależnie od tego czy masz koło domu wielki ogród, czy raczej opalasz się na metrowym balkonie dzięki świecom z kolekcji Divine Earth z pewnością poprawisz sobie nastrój. Świece rustic idealnie sprawdzą się w latarenkach, które postawisz na małym balkonowym stoliku. Dodając do tego kilka świec Patiolight wprowadzisz wyjątkowy nastrój i spokojnie oddasz się chwili relaksu. Planujesz grilla z przyjaciółmi aż do świtu? Nie zapomnij o świecach z olejkami citronelli, tak żeby komary nie zepsuły Wam wieczoru.

Dołącz do zielonej rewolucji Bolsius!

Jeśli dla Ciebie również istotne są ekologiczne aspekty Twoich wyborów przetestuj świece z kolekcji Divine Earth i bez wyrzutów sumienia ciesz się czasem spędzonym z najbliższymi na świeżym powietrzu. Wprowadź magię do Twoich wieczornych zwierzeń na tarasie z przyjaciółką, pozwól swoim dzieciom zapamiętać wakacje pod gołym niebem w cudownej, ciepłej i rodzinnej atmosferze, czy wreszcie znajdź czas tylko dla siebie, żeby wieczorem nacieszyć się lampką czerwonego wina. Ciesz się wyjątkową letnią chwilą i dołącz do naszej zielonej rewolucji. Każda nawet najmniejsza zmiana ma znaczenie.

Zobacz produkty
wykorzystane w tej inspiracji