Przyjęcie urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe

Eleganckie i stylowe przyjęcie urodzinowe we własnych czterech ścianach? To żaden problem! Łącząc ze sobą rozmaite świece pieńkowe i zapachowe, podgrzewacze i dyfuzory, stworzysz dekoracje urodzinowe, obok których trudno będzie przejść obojętnie.

 

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, spędzany w gronie najbliższych nam osób, dlatego też dekoracje na przyjęcie urodzinowe powinny być dokładnie przemyślane, staranie wybrane i zestawione. Kolorystycznie najlepiej skupić się na bieli, beżach i pudrowym różu, dodając do tego świece z kolekcji Rustic w odcieniu czekoladowym lub jasnoszarym. Dekoracje na urodziny powinny być spójne. Rozmieszczamy je w strategicznych punktach mieszkania: na stole, stoliku kawowym, na parapecie czy komodzie w przedpokoju. Świece pieńkowe zapachowe to podstawa urodzinowych dekoracji, ale równie mile widziane są podgrzewacze zapachowe, świece zapachowe w szkle, spray do pomieszczeń, a także dyfuzory zapachowe, które umożliwiają stopniowe rozprzestrzenianie się aromatu po pokoju. Wybierając świece, dbamy również o odpowiednie ich wyeksponowanie. W tym celu używamy szklanych świeczników na nóżce lub w formie podstawki, a także szklanych miseczek, w których można umieścić wysoce dekoracyjne płatki zapachowe.

 

Jak wybrać świece na urodzinowe przyjęcie?

Wybierając odpowiedni zestaw świec na urodziny, kierujemy się przede wszystkim zasadą spójności. Decydując się na konkretny zapach, pozostajemy przy nim i dobieramy pozostałe dekoracje na urodziny z tej samej linii zapachowej. Nie mieszamy zapachów. Jeśli mowa o kolorach świec, decydujemy się na dwa, trzy odcienie i zestawiamy je ze sobą w kompozycje, dokonując wariacji pod kątem średnicy świec i ich wysokości. Zestaw świec na urodziny składa się ze świec pieńkowych, różnych pod względem koloru i wymiarów, z którymi łączymy świece zapachowe w szkle, podgrzewacze, dyfuzory albo płatki zapachowe. Biorąc pod uwagę, jak bogata kolorystycznie jest kolekcja świec Rustic, a także to, jak różne mamy gusta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić przyjęcie urodzinowe w kolorach innych niż pudrowy róż, biel i beż.

 

Przyjęcie urodzinowe pachnące kwiatami

Zorganizować przyjęcie urodzinowe na łonie natury to jedno, a przenieść naturę do wnętrza mieszkania – drugie. Świece zapachowe w szkle z serii True Scents to kwintesencja soczystego granatu z nutą grejpfruta i jabłka, subtelny i świeży zapach piwonii z nutą róży, delikatna, piżmowa magnolia, jak również wanilia z nutą karmelu i kokosa. Wybierając świece zapachowe, napełniamy mieszkanie oryginalnym połączeniem aromatów prosto ze świata natury.

 

Inne formy rozpylania zapachu

Świece zapachowe w szkle, pieńkowe świece zapachowe czy emanujące subtelnym światłem podgrzewacze zapachowe to tylko niektóre ze sposobów na aromatyczną oprawę urodzinowego przyjęcia. Ciekawą dla nich alternatywą są na przykład dyfuzory zapachowe. Mający elegancką formę karafki z umieszczonymi w niej patyczkami dyfuzor powoli uwalnia zapach i pozwala mu rozprzestrzeniać się po mieszkaniu. Dyfuzory zapachowe z serii True Moods, które sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym, mają aromat bergamotki z pomarańczą, mango i brzoskwinią (Feel Happy) lub cytrusów połączonych z grejpfrutem, pomarańczą, limonką i pikantnym imbirem (New Energy), z kolei te z serii True Scents skupiają się wokół aromatów wanilii, granatów, piwonii lub magnolii. Wybrany zapach można również rozprzestrzenić, wykorzystując w tym celu spray do pomieszczeń pochodzący z tej samej linii zapachowej co świece.

 

Organizując przyjęcie urodzinowe, zadbajmy o detale: od koloru i kształtu świec, przez sposób ich rozmieszczenia, aż po zapach, jaki będą wydzielały. Dopracowując wszystko na ostatni guzik, możemy mieć pewność, że przyjęcie będzie wyjątkowe.

Zobacz produkty
wykorzystane w tej inspiracji