Przyjęcie

Przyjęcie

Gościnność to nasza narodowa zaleta. Często zapraszamy do siebie bliższych i dalszych znajomych, urządzamy rodzinne przyjęcia przy suto zastawionych stołach. Warto postarać się o wyjątkowe dekoracje, które podczas takich spotkań stworzą ciepłą, nastrojową atmosferę.

Urodziny, imieniny, Andrzejki, narodziny dziecka, rocznica ślubu czy kupno mieszkania. Zawsze znajdzie się jakiś dobry powód, aby zaprosić naszych bliskich i świętować w ich towarzystwie. Dekoracje na przyjęcie powinny być dostosowane do charakteru imprezy i spójne kolorystycznie. Umiejętnie stworzony klimat sprawi, że zabawa będzie przebiegała w miłej atmosferze, a w kuluarach jeszcze długo będzie się rozmawiać o zdolnościach dekoratorskich gospodarza. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz świec na przyjęcie i towarzyszących im akcesoriów. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na oryginalne dodatki, które mogłyby uświetnić Twój idealny wieczór, z przyjemnością przedstawimy Ci kilka naszych inspiracji np. rustykalne dekoracje stołu.

 

Przyjęcie w stylu rustykalnym

Styl charakteryzujący się prostotą i sielskością sprawdzi się przy wielu okazjach. Jego elementy można łączyć z bardziej odważnymi akcentami, dzięki czemu otrzymamy niepowtarzalny efekt. Ozdoby w stylu rustykalnym powinny wyglądać jak rękodzieło. Oczywistym więc wyborem będzie w tym przypadku linia świec Rustic. Formowane z niejednolicie kolorowego materiału, mogą sprawiać wrażenie wykonanych własnoręcznie. Efekt ten potęguje nierówna i porowata powierzchnia świec Rustik. Możesz wybrać modele kształtowane na wzór masywnego walca lub kuliste. Kule Rustic zasługują na szczególną uwagę, właśnie ze względu na swoje kształty. Przyjemne krągłości i stonowane barwy harmonijnie wpisują się w styl rustykalny. Dodatkowo zaznaczmy, że ozdoby te są stabilne i bezpieczne. Dzięki delikatnie ściętej podstawie kule Rustik pewnie przylegają do podłoża. Ozdoby w stylu rustykalnym z reguły przyjmują barwy ziemi, czyli doskonale będą tu pasowały odcienie beżu, brązu i zieleni. Jednak nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby urozmaicić tę stylistykę, wprowadzając do wnętrza świece Rustic w nasyconych kolorach czerwieni, purpury lub jeansu. Dobierając rustykalne dekoracje stołu, pamiętaj, że w linii Rustic mamy także modele wieloknotowe – Multiwick. Potężne bloki świec w naturalnych kolorach robą duże wrażenie i stanowią mocny akcent. Świecę Multiwick warto zestawić z ceramicznym talerzem, który także znajduje się w naszej ofercie. Razem tworzą niezwykle gustowny duet.

 

Dekoracje na przyjęcie urodzinowe

Każde urodziny są jedyne i niepowtarzalne, dlatego powinniśmy uświetnić je niezapomnianą imprezą. Warto przy okazji się postarać, aby dekoracje na przyjęcie urodzinowe podobały się nie tylko zaproszonym gościom, ale też samemu solenizantowi. W pierwszej kolejności pomyśl o osobie, na cześć której zostanie organizowana impreza i dopasować do niej styl przewodni. Jeśli solenizantką jest np. mała dziewczynka, kochająca kucyki i księżniczki, aż prosi się, aby dekoracje na przyjęcie były w kolorze słodkiego różu. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz odcienie pudrowe lub bardziej nasycony cyklamen, przełamane barwą kremową. Stworzysz z nich uroczą kompozycję, godną małej księżniczki. Dekoracje na przyjęcie urodzinowe dla seniora powinny być nieco bardziej stonowane. Sprawdzą się tutaj zarówno propozycje z linii Rustic, jak i bardziej tradycyjne modele stołowe w formie szpica. Świece na przyjęcie mają zachwycać, musimy więc wspomnieć o naszej ofercie świec pływających. Widowiskowe połączenie żywiołów wody i ognia będzie świetną dekoracją na przyjęcie dla wielbiciela nowinek i nietuzinkowych rozwiązań. Nie zapominajmy też, że istnieją świece na przyjęcie, bez których nie mogą się odbyć żadne, porządne urodziny. Mowa oczywiście o świeczkach na tort, które w naszym sklepie znajdziesz w kategorii świec stołowych.

Zobacz produkty
wykorzystane w tej inspiracji