Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Elektronik/ Elektryk-Automatyk

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska powstała w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Zalesiu Małym. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania
  • wykonywanie bieżących napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń wchodzących w skład procesów technologicznych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie przyczyn awarii i usterek,
  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
  • prace modernizacyjne przy liniach produkcyjnych.
Wymagania
  • nie wymagamy doświadczenia, ale jest ono dodatkowym atutem.
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: elektronik – mechatronik lub automatyk),
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • nastawienie na długofalową współpracę.
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość techniki napędowej – serwonapędy, falowniki,
  • znajomość sterowania robotów KUKA, Mitsubishi,
  • uprawnienia SEP G 1  do 1 kV,
  • znajomość sterowników PLC i paneli HMI – Siemens, Mitsubishi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji – ustalane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę,
  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,
  • premię frekwencyjną,
  • dodatek za pracę zmianową ( tzw. system czterobrygadowy ),
  • nagrody jubileuszowe,
  • ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • dofinansowanie kosztów podnoszenia kwalifikacji zgodnych z kierunkiem działalności firmy,
  • udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie,
  • udział w nowych uruchomieniach i ciekawych projektach
  • bezpłatny transport na wyznaczonych trasach:

Krotoszyn – Zalesie Małe
Pakosław – Zalesie Małe
Pogorzela – Zalesie Małe
Pudliszki – Zalesie Małe
Zduny – Zalesie Małe

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Dojazd do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje przykładowo:
– z Krotoszyna około 23 min.
– z Gostynia około 26 min.
– z Milicza około 36 min.
– z Borku Wielkopolskiego około 25 min.
– z Jarocina około 40 min.
– z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.
– z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.