Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU – TECHNOLOG

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy. Bolsius Polska powstała w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Zalesiu Małym. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania
  • Nadzór inżynieryjny i optymalizacja powierzonych procesów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów procesowych, jakościowych i maszynowych w oparciu o analizę danych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesowej oraz technicznej dla danego obszaru
  • Tworzenie, wdrażanie i aktualizacja standardów pracy w powierzonym obszarze
  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem i usprawnianiem procesów produkcyjnych
  • Planowanie i nadzorowanie wdrażania nowych produktów oraz uruchomień produkcji
  • Współpraca w projektowaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Szkolenia operatorów/pracowników produkcyjnych
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku jako Inżynier Procesu, Technolog Procesu, Inżynier Jakości, Inżynier R&D lub pokrewne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) – zarządzanie produkcją, mechanika, automatyka lub pokrewne
  • Znajomość systemów usprawniania produkcji (Lean, SixSigma, TPM)
  • Zdolność myślenia analitycznego i systemowego oraz formułowania wniosków przyczynowo-skutkowych
  • Nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań
  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętności komunikacyjne ułatwiające współpracę międzydziałową
  • Umiejętność swobodnego przekazywania wiedzy/umiejętności
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy pomiędzy 7:00, a 8:30)
  • Możliwość współtworzenia kluczowego działu w strukturach organizacji
  • Dynamiczna i ciekawa praca w stabilnie rozwijającej się firmie międzynarodowej o wiodącej pozycji rynkowej
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rezultaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane umiejętnościami i wynikami w pracy
  • Dofinansowanie lub pokrywanie w całości kosztów podnoszenia kwalifikacji
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.