Młodszy Inżynier ds. Rozwoju Produktu

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy. Bolsius Polska powstała w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Zalesiu Małym. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania
  • Wsparcie Leadera Projektu i Product Managera we współpracy z działami Produkcji, Technologii i Jakości w fabryce
  • Koordynowanie prac związanych z kreacją produktu zgodnie z wytycznymi
  • Administrowanie i zarządzanie danymi oraz informacjami wykorzystywanymi w procesie
  • Reprezentowanie firmy podczas zewnętrznych spotkań z dostawcami
  • Wyjazdy do dostawców
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów technicznych – np. CAD, itp.
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
  • Doświadczenie w pracach administracyjnych (również z poprzednich firm – będzie atutem)
  • Mile widziane doświadczenie pracy w działach produkcyjnych (na stanowiskach technicznych)
  • Znajomość prowadzenia projektów dot. rozwoju nowych produktów (mile widziane)
  • Umiejętności analityczne oraz kreatywność – szukamy osób kreatywnych
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Opracowywanie raportów i zestawień
  • Umiejętność ustalania priorytetów w pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację (będzie atutem)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenie w obszarze administracji i koordynacji projektów
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i realizacji samodzielnych projektów
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • Udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie
  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.