Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PŁAC

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy. Bolsius Polska powstała w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Zalesiu Małym. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych
  • Przygotowywanie danych płacowych zgodnie z obowiązującymi terminami oraz wewnętrznymi procedurami
  • Przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych
  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie księgowania wynagrodzeń i przelewów
  • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych i dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK)
  • Rejestrowanie, wyrejestrowywanie oraz zgłaszanie wszelkich zmian dla pracowników w ZUS (program Płatnik)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków
  • Przygotowywanie umów o pracę oraz wsparcie osób odpowiedzialnych za obszar administracji personalnej
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia, Administracja lub pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustaw ubezpieczeniowych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych (znajomość systemu TETA będzie atutem)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, skrupulatność oraz terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy pomiędzy 7:00, a 8:30)
  • Możliwość rozwoju osobistego i realizacji samodzielnych projektów
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • Udogodnienia dla osób kontynuujących naukę zaocznie
  • Praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach
  • Dodatkowe benefity dla pracowników
  • Atrakcyjne premie za rekomendacje nowych pracowników

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.