Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalistka/ Specjalista ds. rozwoju produktu

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska powstała w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Zalesiu Małym. Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania
  • koordynowanie opracowania i opracowywanie informacji niezbędnych do wdrażania nowych wyrobów oraz modyfikacji wyrobów istniejących, w tym również dla celów ich kalkulacji cenowych,
  • sporządzanie właściwej dokumentacji opisującej wyroby,
  • współpraca z innymi działami przy opracowywaniu danych wyrobów jak i ich wzorów,
  • organizowanie grup roboczych i koordynacja ich prac nad opracowywaniem danych wyrobów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie opracowywania parametrów oraz wzorów surowców i materiałów wykorzystywanych do produkcji wyrobów, a także pogłębiania wiedzy dotyczącej technologii ich wytwarzania,
  • aktywny udział w poznawaniu procesów technologicznych wykorzystywanych przy produkcji wyrobów,
  • dążenie do podnoszenia jakości produkowanych wyrobów przez wdrażanie procesów i materiałów opartych o rozwiązania techniczne, technologiczne redukujące koszty ich wytworzenia..
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w marketingu, ale nie jest to warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe ( preferowane z zakresu zarządzania lub marketingu ),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
  • kreatywność,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji – ustalane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład na podstawie umowy o pracę,
  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,
  • premię frekwencyjną,
  • nagrody jubileuszowe,
  • ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • dofinansowanie kosztów podnoszenia kwalifikacji zgodnych z kierunkiem działalności firmy.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Dojazd do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje przykładowo:
– z Krotoszyna około 23 min.
– z Gostynia około 26 min.
– z Milicza około 36 min.
– z Borku Wielkopolskiego około 25 min.
– z Jarocina około 40 min.
– z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.
– z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.